Brąz Trześniewskiego-Tryca na Pucharze Europy K-1

Po pięciomiesięcznej przerwie na ring wrócił Piotr Trzesniewski-Tryc. 25-26 IX 2015 w czeskiej Pradze odbył się turniej WAKO o Puchar Europy w K-1. Wyszków reprezewntował w nim kickboxer z MKS Gimnazjon Apin. Piotrek startował w wyższej niż zwykle kategorii wagowej -75kg. W pierwszej walce złamał przeciwnikowi z Czech nos techniką bokserską i wygrał przez TKO w II rundzie. Druga walka to również polsko-czeskie starcie na korzyść Piotrka. O wejście do finału Piotr przegrał z późniejszym złotym medalistą przez niejednogłośną decyzję 2:1, zdobywając III miejsce na Pucharze Europy.

-Jestem zadowolony z występu pomimo brązu.  Miałem sporą przerwę w startach a moją docelową kategorią jest -71kg. Wracam do gry i mierzę bardzo wysoko. Dziękuję trenerowi Pawłowi Deludze, Ag Trans – państwo Kraszewscy Barowi Popularnemu, J.A. Kwiatkowskiemu, Tanrei – komentuje kickboxer.

pepee

No Comments Yet.

Napisz komentarz