BRĄZOWY MEDAL TYMKA CHWIEJCZAKA!!!

Świetny występ młodego i utalentowanego zawodnika z MKS Gimnazjon Apin Wyszków podopieczny Paweł Deluga, Tymek Chwiejczakzak w pieknym stylu zdobywa medal brązowy 🙂 na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży kadetów w boksie jako reprezentant Mazowsza w kat -80 kg w Pułtusku. Jak na tak mało doswiadczonego zawodnika tylko 6 walk tymek zrobił naprawdę dobre walki pierwszą wygrał 3;0 a drugą 2:1 na punkty. W walce trzeciej spotkał na swojej drodze jak się dziś okazało zwycięzce turnieju który na swoim koncie miał 42 walki z czego 22 KO, a Tymek tylko 6. Dysproporcji nie było widać już w ringu Tymek świetnie poradził sobie z presją i mocno porozbijał rywala w 3 rundzie była nawet szansa na liczenie po mocnym prawym pprostym Chwiejczaka ale rywal ustał na nogach. W dalszej części walki przeciwnik był troszkę bardziej aktywny i nieudało się wygrać walki na punkty. Podziękowania dla Trenerów Paweł Deluga Mariusz Borecki Trenerów kadry Sławomir Żeromiński, Krzysztof Miałki i Aleksander Skrzypczak za pomoc w narożniku, Nico Wouters Tomek Pankowski za doping oraz dla naszego Prezesa Artur Lach dokumenty perfekto 🙂 oraz dla całego MKS Gimnazjon Apin Wyszków Siła.
Podziękowania dla Partnerów naszego klubu za wsparcie: Darek Kraszewski Ag Trans, Gmina Wyszków (Edyta Wittich), Firma Apin, 5 o’clock The School of English, slim way catering, Silownia GYM4U Michał Deluga . — z: Tymek Chwiejczakczak w: Pułtusk gmina.

No Comments Yet.

Napisz komentarz