Kurpiowska Kuźnia Mistrzów II

Za nami II edycja ligi sportów walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Tym razem nasi zawodnicy byli na wyjeździe w Ostrołęka Fight Academy. Do walk na zasadach boksu, kickboxingu low Kick oraz K1 i grapplingu przystąpiło prawie 40 zawodników z O…strołęki, Wyszkowa i Zambrowa. Łącznie odbyło się ponad 20walk.W rywalizacji brali udział zarówno początkujący zawodnicy jak i doświadczeni jak Mistrz Polski w boksie Marek Pietruczuk czy Zdobywca Pucharu Świata w K1 Piotr Trześniewski-Tryc. Przeciwnicy byli dobierani wagowo, stażem treningowym oraz doświadczeniem i wiekiem. Byliśmy świadkami bardzo emocjonujących starć w których zawodnicy pokazali ,że warto w nich inwestować ponieważ drzemie w nich bardzo duży potencjał . Pamiętajcie ,że bez względu na wynik i tak jesteście zwycięzcami ponieważ podjęliście wyzwanie i pokazaliście swój charakter na ringu przed sędziami i publicznością.
Lista zwycięzców:
Szymborski vs Grzela boks wygrał Szymborski
Pietruczuk vs Sarnacki boks wygrał Pietruczuk
Ceberek vs Pac K1 wygrał Ceberek
Laskowski vs Monik K1 wygrał Laskowski (najlepsze KO zawodów)
Stysiak vs Napierkowski K1 wygrał Napierkowski
Kukwa vs Gumkowski K1 wygrał Kukwa
Bodytka vs Kondrat K1 remis
Sasin vs Mościcki boks wygrał Mościcki (przez TKO)
Głowacki vs Jaszewski boks remis
Laskowski vs Szwaczyk boks wygrał Laskowski
Szymborski vs Sargsian K1 wygrał Szymborski
Godleś vs Drężek K1 wygrał Drężek (TKO)
Bodytka vs Sarnacki K1 wygrał Sarnacki (TKO)
Jaworski vs Polak boks wygrał Jaworski
Liżewski vs Ślesik K1 remis
Pac vs Szymański K1 wygrał Szymański
Drężek vs Blicharski K1 wygrał Drężek (najlepsza walka zawodów)
Liżewski vs Trześniewski-Tryc K1 wygrał Tryc (TKO)
Na koniec odbyły się walki na zasadach grapplingowych bez podziału na kat wagowe w których wzięli udział:
Bryl Wyszków
Sasin Wyszków
Laskowski Zambrów
Gąska Ostrołęka
Napierkowski Ostrołęka
k2m

3 komentarze

 • Przemo
  20 Cze 2014

  Dobrze, że takie inicjatywy się odbywają. pozdrowienia!

 • jon
  20 Cze 2014

  widzilem jak walcza. fajnie ze Gimnazjon Apin i Fight Academy ma porozumienie

 • fan
  20 Cze 2014

  sporty walki goórą!!!!!

Napisz komentarz