Kuźnia Mistrzów K2M – Liga Sportów Walki z Kurpii w Lelis – PODSUMOWANIE

Małe podsumowanie kolejnej Edycji Kuźnia Mistrzów K2M – Liga Sportów Walki z Kurpii w Lelis. Były to dla Gimnazjon Apin Wyszków 1991 Trener Paweł Deluga walki z historią czyli próba rewanżu za wcześniejsze walki dla Ludwik Szwaczyk i Alicja Sarnacka i naszym zdaniem udane 🙂 Ludwik świetnie realizował ustalenia taktyczne i już w pierwszej rundzie ciosami prostymi mocno rozbił rywala Jakub Winiarczyk z Ostrołęka Fight Academy w obronie nie popełniał błędów i po przerwie z powodu mocnego krwotoku z rozbitego nosa lekarz przerwał walkę i Ludwik wygrał przez RSC, gratulacje 🙂 Druga walka pomiędzy Alicja Sarnacka vs Patrycja Borkowska z Bambero Team Wyszków mimo nie wygranej walki 1:2 należy podziękować i pogratulować Patrycji Borkowskiej mimo (trudnych chwil prywatnie) stanęła do walki i wygrała. Co do Alicji ogromny progres od ostatniej walki coraz lepiej walczy, rozwija się świetnie czekamy na następne stary, Gratulacje dla obu dziewczyn 🙂 Siła 🙂 Gratulacje dla naszego sędziego ringowego od MMA Marcin Blicharz świetne sędziowanie chłodna głowa i dobre decyzje, Gratulacje 🙂
Podziękowania Dla naszych Sponsorów Gmina Wyszków ,AG-Trans Darek Kraszewski , Delikatesy Alkoholowe Winnica Piotr Kacprzyński.
Walkę Ludwika oglądało w internecie prawie 6000 osób 🙂 Siła Marketingu jest 🙂
Podziękowania dla naszego Prezesa Artur Lach świetne nagranie, naszych kibiców Grzegorz Bołtromiejuk Monika Vvultanska Mateusz Sznajderowicz Tomek Pankowski Paweł Gerek Bartosz Pasik i jeszcze kilku kibiców z Wyszkowa których nie znam z imienia ale widzimy i doceniamy jak pojawiacie się na galach na których walczy Gimnazjon.
Podziękowania dla Organizatorów Kuźni w Lelis Arek Ludwiczak i Ewelina Cymek 🙂 świetna i coraz lepsza impreza 🙂 Dziękujemy

No Comments Yet.

Napisz komentarz